Son Dakika
18 Nisan 2016 Pazartesi

Windows 10 Mobile İçin Yeni Mağaza MüjdesiWindows 10 yaz güncellemelerine ek olarak Windows 10 Mağazasının ara yüzünün yenileneceği haberi internete sızdı. Bu dedikoduyla beraber yeni ara yüzün görüntüsüne de rastlamak mümkün.

Windows 10 Yıldönümü Güncellemeleri yaz aylarında başlayacak. Temmuz ayında başlayacağı düşünülen bu güncellemeler PC üzerinde onlarca yeniliğe sebep olacak. Ancak tüm yenilikler sadece PC kullanıcılarını bağlamayacak. Sızan haberlere göre Windows 10 Mobile kullanıcıları da bu güncellemelerden oldukça nasiplenecekler. Bugün SoftPedia’nın verdiği habere göre Windows 10 Mağazası Mobile sürüm üzerinde son derece şık ve kullanışlı bir biçimde güncellenecek.


Sızdırılan ekran görüntüsünü örnek alacak olursak, değişikliğin oldukça derin olduğunu görmek mümkün. Bu görüntüde mağaza ikiye ayrılarak genel kategorilerin altına daha önce indirdiğiniz uygulamalar referans alınarak eklenmiş bir “sizin için seçtiklerimiz” kısmı da var. Microsoft 10 PC sürümüne gelmesi muhtemel yenilikleri daha önce sizlerle paylaşmıştık. Görünen o ki, Microsoft sadece PC tarafına ağırlık vermemiş.

Alıntı : tamindir

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Footer'ı Göster