Son Dakika
31 Mart 2015 Salı

aa Oyunu

Geçilmesi İmkansız Diyeceğiniz Bölümlerle 

Karşılaşacağınız Harika Beceri Bir Oyunu
aa, Android telefon ve tabletinize ücretsiz indirip oynayabileceğiniz beceri oyunlarından biri. Oldukça garip bir isimle karşımıza çıkan oyunda hareket eden bir platforma sayıları yerleştirmeye çalışıyoruz.

aa oyununu ilk açtığınızda oldukça kolay olduğunu düşüneceğinize eminim. Zira tek yapmanız gereken dairesel hareket eden bir platforma elinizdeki sayıları sırayla yerleştirmek. Ancak oyunda ilerledikçe dönen platform iyice hızlanıyor ve daha fazla sayı yerleştirmek durumunda kalıyorsunuz. Sayıları yerleştirmek ise tam bir sorun. Çünkü sayıları platformdaki boşluğa denk getirmek için doğru zamanı kollamalı ve kesinlikle acele etmemelisiniz. Tereddüt etmeniz durumunda bölüme en baştan başlayacağınızı unutmayın.

İlk başta saçma gelen ancak oynadıkça anlam kazanan ve gitgide zorlayan oynanışı ile sizi içerisine çekeceğini düşündüğüm aa oyununda yüzlerce bölüm bulunuyor. Bu bölümleri ilerleyerek açabildiğiniz gibi satın alma işlemi ile tek seferde de açabiliyorsunuz. Ancak oyunun tadını çıkarmak istiyorsanız kesinlikle para harcamamanızı öneririm.
Tamindir
Download

1 yorum:

 
Footer'ı Göster